Yeniden Merhaba!

Yepyeni bir blog açtım! 

2015, hayatımın tamamen değiştiği yıl olarak hafızalarda yerini aldı. Bu yıl işimi değiştirdim, çeşitli yatırımlar yaptım ve her şeyden öte 11 yıldır gözlerinin içine baktığım kadın ile davetliler önünde dünyanın bizim için hazırladığı sürprizleri beraber karşılamaya söz verdik. Mutluyuz.

O kadar hızlıydı ki geçen yıl, zaman zaman kontrolümü kaybettiğimi farketmeme rağmen daha fazla gaza bastım ve tüm hayatımı bir yılda değiştirmeyi başardım.

2015’e veda ettiğimiz günlerde bir süredir aklımda yer eden fakat bir türlü hayata geçiremediğim her şeyi bir kağıda yazdım ve yanlarına ufak terminler iliştirdim. Kendime bu yılı da anlamlı kılmak için söz vermiştim artık, dönüş yoktu. Şu an bu yazıyı okuyorsanız her şey o kağıt yüzünden dostlar. Yeniden yazmak ve yeniden fotoğraf çekmek 2016 planlarımdaydı. 2016’nın resmi tatil günlerini de çıkarıp ufak planlar yaptım bile. Gezdiklerim ve gördüklerim sizin olacak, çok yemek yemeyeceğim zira.

2017 hedeflerimden biri şimdiden belli. ''Kutup ışıklarını fotoğraflamak''

2017 hedeflerimden biri şimdiden belli. ”Kutup ışıklarını fotoğraflamak”

Son blog yazımın üzerinden 5 yıl geçtiği için eski dataları yüklemek yerine tertemiz bir blog açmayı daha uygun gördüm. Eski yazılarımı okuduğumda ¨ Nasıl bir ruh haliyle yazmışım ki bunları? Büyük rezillik.¨ demiş olmamla alakası yok.

Eminim ki okumanız gereken daha değerli sayfalar vardır lakin olur da okumaya karar verirseniz ve daha önceden tanışma fırsatı bulamamışsak şuradan başlayabilirsiniz.

Bu sayfalarda bol bol fotoğraf ve bilmişlik sizi bekliyor olacak.

Umarım.

,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>