Hakkımda

Merhaba ben Uygar,
Yakın arkadaşlarımın günde 20 saate yakın üniversite sınavına hazırlandığı yıllardı. Motivasyondan isilik çıkaran arkadaşlarımla aynı sınava gireceğimi fark etmemden birkaç ay önce internet reklamcılığı hakkında ipuçları barındıran bir kitap yazmış, ön satış yaparak elde ettiğim gelir ile kendi imkanlarımla bastırmış ve internet üzerinden 2.000 adet satmıştım. Kendi hakkımda ilk defa o kitap sebebiyle birşeyler yazmıştım. O gün bugündür insanların yaşadıklarını değil de, olduklarını ve olmaya çalıştıklarını yazmasını utanç verici bulurum. Lütfen siz de okurken benim adıma utanın.

 

 

Memleketi, mahallesi, hemşehrisi olmayan bir insanım. Amasya’nın Merzifon ilçesinde dünyaya geldim, İzmir’de büyümeye başlayıp Eskişehir’de devam ettim. Hiç gitmemiş, görmemiş olsam da nüfus cüzdanıma göre Mersinliyim ve Göztepe taraftarıyım.

Fotoğraf çekmekten, kamp yapmaktan, ekşisözlük’de yazmaktan ve dünya tatlısı eşimle beraber seyahat etmekten çok keyif alıyorum.

 

 

 

Eskişehir’de yaşıyor ve çalışıyorum. Her gün yeni şeyler öğreten, oldukça dinamik ve eğlenceli bir işim var. İşini severek yapan ve çalıştığı her anı geleceğe yatırım olarak gören insanlardan biriyim.

Gezdiklerimin, gördüklerimin, yaşadıklarımın ve düşündüklerimin dışında zaman zaman daha iyi bir eş, daha iyi bir dünyalı ve daha mutlu bir insan olabilmek için kendime koyduğum kişisel hedefleri biraz olsun kamulaştırmak amacıyla buralarda çeşitli yazılar yazıyor olacağım.

Çektiğim fotoğrafları uzunca süredir pek paylaşmasam da fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve kendimi bu alanda geliştirmeye devam ediyorum. Gün geçtikçe daralan DSLR ve objektif pazarını ve güncel teknoloji gelişmelerini takip etmekten keyif duyuyorum. Güncel ekipmanlarıma buradan ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir sebeple bana ulaşmak isterseniz e-posta atabilir veya iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Görüşmek üzere.